چایخونه

اینجا یه چایخونه بین راهیه، وسط ناکجاآباد زندگی. جایی که آدم‌ها از مسیرها و راه‌های جورواجور راهشون بهش می‌افته، می‌شینین یه فنجون چای باهم می‌خورن و بعدش میرن پی زندگیشون. چیزی هم که این وسط به خاطر می‌مونه طعم اون چای و عطر اون حرف‌هاست و باور این‌که میشه جور دیگه‌ای هم زندگی کرد.

رکاب‌زنان تا هزاران مایل به ناکجاآباد| قسمت دوم

سفر به دور دنیا با یک دوچرخه‌ی معمولی برای خیلی‌ها یک آرزوی بزرگ و دست‌نیافتنیه، چه برسه به این‌که این مسافر جهانگرد، یک زن جوون کاملا معمولی ایرانی باشه. توی این قسمت چایخونه نوشین برامون از تجربیات کاربردی سه سال سفرش با دوچرخه به دور دنیا میگه و این‌که چطور میشه همچین سفری رو شروع کرد.

رکاب‌زنان تا هزاران مایل به ناکجاآباد| قسمت اول

سفر به دور دنیا با یک دوچرخه‌ی معمولی برای خیلی‌ها یک آرزوی بزرگ و دست‌نیافتنیه، چه برسه به این‌که این سایکل توریست قصه‌‌ی ما، یک زن جوون کاملا معمولی ایرانی باشه. توی این قسمت چایخونه نوشین برامون از سه سال سفر با دوچرخه به دور دنیا میگه؛ از این‌که چی شد این سفر رو انتخاب کرد، چطور با ترس‌هاش کنار اومد و با چقدر پول این سفر رو شروع کرد.

خانه‌ای مینیمال بر روی چهار چرخ؛ قسمت دوم

زندگی توی یک ون و دائم‌السفر بودن موضوعیه که برای خیلی‌ها عجیب و دور از ذهنه. ولی این سبک زندگی، روشیه که آسو زن جوون ایرانی و همسر سوییسیش، برای زندگی انتخاب کردن. آسو و آشی عکاس و فیلمسازی هستن که چند سالی میشه توی ون قدیمی سی و یک ساله‌شون در حال سفر و زندگی هستن. توی قسمت اول چایخونه، آسو از زندگی گذشته و حالش برامون گفت و توی این قسمت، از نکات زندگی توی ون، امنیت و خیلی موضوعات مفید دیگه حرف می‌زنه. با ما و آسو همراه باشین.

خانه‌ای مینیمال بر روی چهار چرخ؛ قسمت اول

زندگی توی یک ون و دائم‌السفر بودن موضوعیه که برای خیلی‌ها عجیب و دور از ذهنه. ولی این سبک زندگی، روشیه که آسو زن جوون ایرانی و همسر سوییسیش برای زندگی انتخاب کردن. آسو و آشی عکاس و فیلمسازی هستن که چند سالی میشه توی ون قدیمی سی و یک ساله‌شون در حال سفر و زندگی هستن.

پیشنهاد سبک‌تر

سفر با کوله پشتی تو اروپا چقدر هزینه داره؟ | قسمت...

" هزینه ات چقدر شد برای سفری که با کوله پشتی دور اروپا داشتی؟یعنی برای همچین سفری به اروپا باید خیلی پولدار بود؟"  این‌ها...