پادکست سفر و ماجراجویی/ گفتگوی دیجی‌کالا با سارا لویی – دور اروپا در ۳۷ روز

۱۴ دی ۱۳۹۵

photo_2017-01-03_15-50-30

احتمالا تابه‌حال به آدم‌هایی برخورده‌اید که وقتی اسم سفر می‌آید، دست‌و‌دلشان می‌لرزد و فکر می‌کنند برای شروع یک سفر حتما باید یک حساب پر از پول داشته باشند یا در تقویم‌شان دنبال یک تعطیلی به‌هم‌پیوسته‌ی چندروزه می‌گردند. اما آدم‌های دیگری هم هستند که ثابت کرده‌اند همیشه هم این‌طور نیست و می‌شود با بودجه‌ی اندک و بدون نگرانی برای کمبود وقت و مرخصی، دنیا را گشت و زندگی را زیباتر کرد.

در اولین پادکست از مجموعه‌ی ماجراجویی و سفر دیجی‌کالا FM با سارا لویی گپ‌وگفتی داشتیم تا از تجربیاتش درباره‌ی سفر بشنویم. او که سفر را برای همه و در هر شرایطی توصیه می‌کند، در این پادکست از تجربه‌ی سفر ارزانش به کشورهای مختلف اروپا می‌گوید.

اگر یک شغل تمام‌وقت دارید و علاقه‌مند به سفر کردن هستید اما فکر می‌کنید وقت و هزینه‌ی کافی برای این‌طور ماجراجویی‌ها را ندارید، حتما به این پادکست گوش دهید تا نظرتان عوض شود!

بفرست برای دوستات

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on Facebookدکمه اشتراک گذاری تلگرام
سارا لویی

سارا لویی

من همون دختری ام که "تنها تو اروپا هیچهایک کرده "، یه دختر معمولی ! دارم سعی میکنم زندگیم رو جوری سپری کنم که دوست دارم و اعتقاد دارم غیرممکن برام وجود نداره. تمام سفرها و ماجراجویی هام دو تا ویژگی مشخص دارند : تجربه ی خیلی کم و پول کمتر! اگه اینجام برای اینکه از اتفاقات سفر هام بنویسم با یه امیدی ته دلم به اینکه تشویق بشید که شما هم ماجراجویی های خودتون رو بسازید.

1 کامنت

  1. پاسخ دادن

    جواد

    درود سارا✨🌠🌟🎒🌍✈🚛🎑🌉
    خیلی خوووووب بود
    اگہ لینک دانلودشم بذاری دیگہ چہ بهتر🎧🎶🎤

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Top