مریم رها، مهمان قسمت ۳۷ برنامه‌ی وقت خواب به کارگردانی منصور ضابطیان

18

“وقت خواب”، اولین برنامه شبانه فضای مجازی به کارگردانی منصور ضابطیان و محمد صوفیه که هر شب ساعت ۱۰ تو کانال آپارات پخش می‌شه و به گفته‌ی خودشون بیننده‌هاش رو به آرامش پیش از خواب دعوت می‌کنه.

مریم رها مهمون قسمت اخیر برنامه‌ی وقت خواب بوده، توی این برنامه از سفرهاش گفته و سختی‌ها و خوشی‌هاش. اینکه چرا به این شکل سفر می‌کنه و چطور میشه توی سفر زندگی کرد.
قسمت ۳۷ برنامه وقت خواب با اجرای شاهین شرافتی و صحبت‌های مریم رها رو می‌تونید توی لینک زیر ببینید و حس و حال سفر تو روزهای پیش از عید رو بیش از قبل حس کنید.

42

اشتراک‌گذاری
پست قبلیامنیت در سفر؛ بایدها و نبایدها!
پست بعدیراهنمای کاربردی سفر به جزیره‌های جنوب ایران | قسمت اول
سبک‌تر
سبک‌تر قصه‌ی سفر زنان مسافره. قصه‌ی کوله‌گردهایی که زندگی از پیش ‌تعریف شده و محدودیت‌های همیشگی رو به چالش کشیده‌اند تا زندگی جدیدی با قلم و ردپای خودشون خلق کنند. آدم‌های معمولی‌ای که از دل بی‌تجربگی‌ها، تجربه‌های جدید ساخته‌اند و راهی دنیای جاده‌ها شده‌اند. همون‌هایی که به دنبال ایجاد تغییر هستند و باور دارند کشف دنیای درون به‌اندازه‌ی دنیای بیرون جذابه.

18 کامنت

  1. به به عالی بود.به کلی از سوالام جواب دادید.عااالي.چقد خوبه که باهاتون آشنا شدم.جالب تر از همش اراده و عزم محکم شما در انتخاب هدفتون بود.خیلی کمکم کردید.جریان پيرمرده خیلی جالب بود.خيليييييييييي.

  2. سلام . ممنون از راهنمایی های خوبتون. چه طوری می تونیم سایت هایی رو که برای کار و مکان اشاره کردین پیدا کنیم ؟

  3. سلام مریم جان قلبا دوست دارم.
    میخوام برم روسیه برای جام جهانی میتونی راهنمایی کنی؟ تشکر.

Comments are closed.