سبک‌تری‌ها همون‌هایی هستن که کوله‌پشتی‌شون رو برداشتن و بند کتونی‌هاشون رو محکم بستن و راه افتادن به سفر. واسه کشف جاهای جدید و شنیدن قصه‌ی زندگی مردم دنیا. واسه سبک‌تری‌ها سفر و ماجراجویی بخش بزرگی از زندگیه.

سبک‌تر قصه‌ی سفر زنان مسافره. قصه‌ی کوله‌گردهایی که زندگی از پیش ‌تعریف شده و محدودیت‌های همیشگی رو به چالش کشیده‌اند تا زندگی جدیدی با قلم و ردپای خودشون خلق کنند. آدم‌های معمولی‌ای که از دل بی‌تجربگی‌ها، تجربه‌های جدید ساخته‌اند و راهی دنیای جاده‌ها شده‌اند. همون‌هایی که به دنبال ایجاد تغییر هستند و باور دارند کشف دنیای درون به‌اندازه‌ی دنیای بیرون جذابه.

توی سبک‌تر از تجربه‌ها و داستان‌های سفر گفته میشه؛ از راهکارهایی که برای سبک‌تر سفر کردن وجود داره و این‌که چطور میشه ترس‌ها و موانع همیشگی رو پشت سر گذاشت و سفر رو تبدیل به بخش جدایی ناپذیری از زندگی کرد.

سبک‌تر جاییه که بهمون یادآوری کنه

هرچقدر ذهنمون، زندگی‌مون و‌ کوله‌هامون رو سبک کنیم کافی نیست و بازهم میشه سبک‌تر شد.

اعضای سبک‌تر

سارا لویی

سارا لویی

من یک دختر ایرانی ماجراجوام! یک انسان خوش‌بین و عاشق زندگی‌.
زندگیم دو وجه داره: یک وجهش شغل ثابت٬زندگی شهری و یکجا نشینیه و وجه دیگه‌اش سفر ٬ عکاسی و نوشتنه.

مریم رها

مریم رها

من مریم رها هستم. کسی که به طور مداوم در حال سفر از دنیای شناخته به ناشناخته و از دنیای بیرون به دنیای درونه. کسی که باور داره میشه تو سفر زندگی کرد، فقط کافیه خلاق بود و دنیا رو کمی جور دیگه دید.

پری

پری طیبی

یه آدم ماجراجو که دوس داره بیشتر و بیشتر سفر کنه و دنیای درون درست به اندازه‌ی دنیای بیرون براش جذاب و پر از ناشناخته‌س.

photo_2016-01-12_16-52-00

رامین صفاری

عاشق کارمم، بی‌نهایت لذت می‌برم از صفر چیزی رو ساختن، واسه همین موقع کنکور رشته عمران رو انتخاب کردم، ولی تمومش نکردم و رفتم سراغ برنامه‌نویسی وب و چیزهایی که دوسشون دارم، مثل گرافیک و تبلیغات و عکاسی و …

این سایت کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.